עיצוב ממשק משתמש וחווית משתמש בשירות רפואת העתיד

חווית המשתמש UX כמפתח לפיצוח אתגרים בעולם הרפואה

עיצוב ממשק משתמש וחווית משתמש בשירות רפואת העתיד

השוק הפרטי מוביל את השוק המוסדי

אם יצא לכם בעבר לבקר בבית חולים, ודאי שמתם לב לתחושה שנשאבתם בזמן הרחק לאחור. המצב הכלכלי העדין שנמצאות בו מערכות הבריאות וחוסר המימון לאמצעים ויכולות חדשות, מפנה את התקציב המועט שיש במערכות אלו אל הדחוף ולא תמיד אל החשוב. בית חולים זקוק למכשירי CT נוספים, לחדרי ניתוח מתקדמים ולרופאים מהשורה הראשונה, אך שם דגש קטן מזה על מערכות לאבחון מתקדם, על ניתוח המידע ועל כלים חדשים לניהול בין השניים.

אין צורך לנחש כבר שרפואת העתיד תשתפר פלאים רק אם היכולת לנתח נתונים ולהסיק מסקנות בזמן אמת יעבדו כמכלול אחד, השכל הרפואי ישותף בין כל הגורמים העוסקים בכך באופן גלובלי והידע יהיה נחלת הכלל.

לעומת מערכות הבריאות, חברות הסטארט אפ העוסקות במדע הרפואה ובמציאת פתרונות לבעיות רפואיות מעולמות שונים, החל מניהול מידע, אבחון וניטור מחלות ועד לפתרון בקרה ושליטה לזריקת אפידורל ליולדת, מוצאות את התקציבים והמימון שלהם במשקיעים פרטיים או בענקיות ייצור המכשור הרפואי. גם חברות הענק העוסקות בפיתוח ומכירה של מערכות מורכבות לשירותי הרפואה המוסדיים והקהילתיים כמו ג’ונסון & ג’ונסון (JNJ) ומרק (Merck) משקיעות הון עתק במידע ובחווית המשתמש של המערכות המשווקות על ידם.

חזון רפואת העתיד מתחיל להיוולד בעזרת מנוע עצום של אלפי חברות סטארטאפ בתחום הרפואה (MedTech) בתמיכה פרטית. החברות האלה מורכבות מאנשי חזון שמבינים רפואה, טכנולוגיה, שיווק וחווית משתמש. כשיש לך חזון חזק וברור לחמש שנים קדימה ואף יותר, אתה כבר נמצא וחולם את עתיד הרפואה.

חווית המשתמש UX כמפתח לפיצוח אתגרים בעולם הרפואה

אנחנו כמעט תמיד נוטים לחשוב שאם המוצר שלנו נועד לקהילה מצומצמת ומקצועית, הוא לא צריך להיות מושקע ומטופל ברמת חווית המשתמש. בעבר, הנטיה היתה לבנות מוצר בידי מפתחים ואחר כך לנסות ולשפר את הנראות שלו. היום המגמה הזו השתנתה לחלוטין. חווית המשתמש הפכה להיות חלק מרכזי בפיצוח האתגרים העומדים בפני מוצרים לעולם הרפואה, המעצב הוא איש סוד ושותף לחלק מהצלחת המוצר ברמה השיווקית/ מכירתית באמצעות החלום שהופך לשימושי, נגיש, אינטואיטיבי ויעיל.

המוצר הדיגיטלי בעולם הרפואה, כמו בעולם החברתי לובש צורה ומדבר בשפת קהל היעד שלו במאפיינים רבים התומכים בהצלחה.

קהל יעד

לכל קהל יעד יש מכנה משותף, אתגרים לחצות, עולם של חשיבה שונה, רקע, חינוך וכיוצא באלה. איסוף ומחקר של קהל היעד מאפשר למעצב חווית המשתמש להבין מי אלו הפרסונות שאיתן יש ליצור את השיחה והחוויה העיצובית. הכרת קהל היעד הוא הבסיס ליצירת מוצר דיגיטלי שישרת אותם נאמנה.

תנאי פעילות

איפה המוצר מופעל?, על איזה מכשיר?, כמה זמן בממוצע יש למשתמש להשתמש בו? האם הוא מוצר שנועד להתריע?, לנטר?, לאסוף מידע?. האם המוצר יושב בתנאי משרד/ מעבדה/ חוץ?
הכרת מכלול האלמנטים וחקירת אנשי המפתח וקהלי היעד, מאפשרת יצירת גבול דמיוני שאיתו ניתן לשחק בבטחה וליצור מוצר מותאם לתנאים שאליהם הוא שייך.

האתגרים שהמוצר בא לפתור

המעצב אינו צריך להיות מנתח לב על מנת להבין מושגים ותיאור בעיות גרפיות בתחום הקרדיולוגיה שהרי כל רעיון חדש נבנה על מנת לפתור או להקל על אתגר מורכב. היכולת להבין את הפיצוח הטכנולוגי בבסיסו מאפשר למעצב חווית המשתמש לתת פתרונות יצירתיים ולהביא מעולמו אל עולם הרפואה. זו הדרך שבה נולדים רעיונות חדשים בחווית המשתמש.

המטרות העסקיות

מעצב חווית משתמש הוא מקצוע רב שכבתי, ככל שהידע רב יותר, יכול מקצוען חווית המשתמש לצפות ולתת פתרון מדוייק יותר העונה לא רק על צרכי סוגי המשתמשים השונים אלא ובעיקר לצורך העסקי והמטרות העסקיות של הארגון/ חברה שהוא משרת.
חווית משתמש טובה, היא השילוב של יכולת הלמידה וההטמעה של המעצב את קהל היד, תנאי הפעילות והאתגרים שהמוצר פותר. ברגע שכל אלו ברורים ומובנים למעצב, הוא חפשי ליצור חוויה כזו שתדייק את המוצר לידי המשתמשים בו ותיצור את החוויה הדרושה להצלחת המוצר.

idan
Barzilay X

Great service! We are very pleased by the entire process, designing of the user experience, user interface and communication. Worth every Shekel!

Asaf Varon
Asaf Varon
IMNA
Software Architect/Engineer & Team Leader

One of the best UI/UX designers on the market! Amazing to work with you, hope to do it again in the future!

photo
Roni Appel
A brilliant UX/UI professional, creative, and very efficient with fast delivery, understanding the customer needs, and finding the right solutions. Highly recommended!!
Surin Gropper
Surin Gropper

Awesome ui/ux pro. Knows how to make the product intuitive to users. Focus on the user, think as users to make their needs be answered.

Amit_Gal_Alon
Amit Gal Alon

Great job! we loved the UX and the design you made for our new App, thanks Itay!

Meirav Naor Weinstock
Meirav Naor Weinstock
IMNA
Co-Founder & Chief Product and Strategy
We have been working with Itai on our mobile application for the past year, UX/UI, design interfaces to the web, and visibility and visual language…it has been amazing. Italy is an “out of the box” thinker, a professional with high standards and always available for questions and rethinking.
dan gang
Dan Gang
Affective Market
Founder & SEO
Itay Alon is a genius in identifying what is important for product development and how to make it fits with its market. His UI/UX skills and his fast execution always makes me astonished…
shay ittah
Shay Ittah
Strategy.Innovation.Technology.Marketing
Bank Hapoalim

Itay is truly a UI and UX expert and a great person to work with.

user
ישראל בלולו

אני והשותף שלי עשינו אצל איתי ux/ui לאפליקציה.
הבנאדם הכי מוכשר שיש!
נותן המון מעבר, ונותן לך להבין את המוצר שלך יותר טוב מאיך שהבנת אותו בעצמך.
בעל ניסיון אדיר, יצירתיות אין סופית והכי חשוב שהוא מסדר את הראש וממוקד על מה שנכון וטוב לחווית המשתמש, בלי כל השיט מסביב.
מי שרוצה מוצר מעבר למצויין זה הבנאדם שיקח אתכם לשם.

yuval manzura
Yuval Manzura
Dreemz
CEO & Founder

איתי שם בראש מקצועיות יצירתיות והכוונה ברמה הגבוהה ביותר! היינו מרוצים מהתהליך וכמובן מהתוצאה, מגדיל ראש יוצא מהקופסה ונותן 100% מעצמו לטובת הצלחת הפרויקט על הצד הטוב ביותר! איש עבודה אמין ואיכותי שכייייף לעבוד איתו!

56728413_2163447260633888_7960583061203058688_n
GAL s

אנחנו עובדים עם איתי כבר מספר שנים, כבר בראשית הדרך מצאנו בעל מקצוע מהשורה הראשונה, שמהר מאוד הופך לחלק מהותי מעבודת הפיתוח, בליווי, מחשבה ומציאת פתרונות תוך כדי תנועה. ממליץ בחום.

Marianne Galperin
Marianne Galperin

עבדתי עם איתי במספר הזדמנויות. מילים פשוטות לא יוכלו לתאר את הסיפוק הרב מכל התהליך. מתחילתו, פגישת היכרות לפרוייקט כולל מענה מהיר וברור לשאלות, התקדמות בלוחות זמנים שהיתה מהירה יותר ממה שהלקוחה (אני) יכלה להתקדם … תקשורת נפלאה. בקיצור- סיפור אהבה. לכל ייעוץ מהקל אל המורכב איתי הוא הכתובת, מקצוען ברמה בינלאומית, מהיר ועושה אקסטרה מייל עבור הלקוח. אם היה עוד כוכב אחד על חיוך הייתי מוסיפה.
חוזרת שוב ושוב לספק השירות הזה!
איתי – תודה לך!

nir yogev
Nir Yogev
Gavchik
CEO

איתי מדהים! חי, נושם ואוהב user experience. התוצאות שלו מפילות. רמה אחת מעל כולם!

yirga
yirga semay
MetekuAI
CEO

איתי,המון תודה על שיתוף הפעולה המדהים ,היצירתיות ואיכות המוצר. אפיון, עיצוב וחווית משתמש למוצר דיגיטלי עושים עם איתי אלון

Dadi Orion
Dadi Orion
Teaser
CEO Partner

איזה כיף לעבוד עם איש כל-כך מוכשר ויצירתי שמביא לידי ביטוי את הויז׳ן שחלמת עליו! הגענו לאיתי אחרי הרבה חיפושים ועשרות פגישות מתישות עם מעצבים שלא הצליחו להבין אותנו. לשמחתנו, אחרי פגישה אחת עם איתי ידענו שזה מה שחיפשנו. מעצב ומאפיין בחסד שמקשיב לך ומדייק אותך בדיוק איפה שצריך. איתי הצליח להפוך תהליכים מורכבים לפשוטים גם במוצר וגם בתקשורת מולנו. תודה על הכל, בטוח שניפגש בקרוב.

Lior Yadin
Lior Yadin
Entity Med
CEO

ממליץ בחום לעבוד עם איתי, איתי מקצועי ומנוסה בעיצוב ממשקי משתמש בסובכים הדורשים מחשבה ופתרון בעיות באופן יצירתי. איתי איפיין ועיצב חווית משתמש בצורה מושלמת שהפכה את המוצר למוצר נוח, חכם וידידותי למשתמש בצורה שמגדילה לנו את הלקוחות.

Shveka Yoni
Shveka Yoni
Groovifi
FOUNDER

מעצב מקצועי, מהיר ויסודי. מבין עניין, יצירתי. תענוג לעבוד איתו

Sofía Magistrelli
Sofía Magistrelli
Sofía Magistrelli
Founder

I work with Itay and I Want to say that he is very professional. He has a great capacity to understand ideas and achieve deadlines successfully. I’m glad to work with him!

Tom Brachel
Tom Brachel
Tuto | Techstars 21
Co-Founder & CTO

Great experience! Very professional!

user
Udi Dahan
Baby Beep
CEO

במסגרת הקמת חברה חדשה עבור מוצר למניעת שכחת ילדים ברכב , בחרנו באיתי כמעצב המוצר, אני עובד עם הרבה מעצבים עבור הרבה אפליקציות, זו פעם ראשונה שאני מקבל עיצוב מושלם שלא הייתי צריך להעיר ולגעת, איתי אדם נעים ומוכשר שכיף לעבוד איתו עם תוצאות סופר איכותיות ומהירות, אצלי הוא מהיום מעצב הבית! תודה איתי

daniel yanay
Daniel Yanay
Outline
Founder

אין הרבה אנשים מוכשרים כמו איתי, שילוב של אסטרגטיה, אינטלגנציה והמון כישרון, היה תנעוג לעבוד ביחד מחכה לפרויקט הבא!!!!

user
Israel B
Founder

אני והשותף שלי עשינו אצל איתי ux/ui לאפליקציה. הבנאדם הכי מוכשר שיש! נותן המון מעבר, ונותן לך להבין את המוצר שלך יותר טוב מאיך שהבנת אותו בעצמך. בעל ניסיון אדיר, יצירתיות אין סופית והכי חשוב שהוא מסדר את הראש וממוקד על מה שנכון וטוב לחווית המשתמש, בלי כל השיט מסביב. מי שרוצה מוצר מעבר למצויין זה הבנאדם שיקח אתכם לשם.

Alon Amit
Alon Amit
ReDent Nova
Director of marketing

Working with Itay has been a pleasure. He understood the spirit of the product and the company immediately and even had some suggestions from his perspective as a UI/UX designer that helped improve our product. Itay provided the work in a short matter of time, with quick answers and excellent communication.

We’re looking forward to working with him again!

זמין לכל בקשה

השאירו פרטים ברורים ואחזור אליכם עד הארוחה הבאה, מבטיח.

  logo-face-fucsia
  איתי אלון
  מנכל ובעלים

  Related Posts

  1
  ItayAlon.com
  הי
  איך אפשר לעזור?
  דילוג לתוכן