שאלות ותשובות

כאן תוכלו למצוא תשובות לשאלות על אפיון, עיצוב ופיתוח האפליקציה שלכם

כל מה שרציתם לדעת על עיצוב אפליקציה לפני שמתחלים לעבוד

עיצוב אפליקציה וחווית משתמש, אפיון אפליקציה, מיקרו אינטראקציות, זהות מותגית ועוד

כמה עולה לעצב אפליקציה?, כמה זמן לוקח לעצב אפליקציה?ֿ מה הניסיון שלי?, האם אני יוצר אנימציות?, מה בא קודם עיצוב או פיתוח?, איך בכלל מתחילים ומה סדר הפעולות?

ריכזתי עבורכם תשובות לשאלות חשובות שיעזרו לכם בתהליך ליצירת המוצר הדיגיטלי שלכם. בין אם אין לכם ניסיון בתחום אבל יש לכם רעיון גדול ובין אתם בעלי ניסיון אבל מעוניינים במידע נוסף, כאן תוכלו לקבל מושג ותשובות לגבי שאלות חשובות שיש לכם או שאנשים אחרים שאלו אותי.

מי אני?

אני איתי אלון, יש לי תשוקה למוצרים דיגיטליים ועיצוב חווית משתמש. אני אוהב אתגרים ובמיוחד אתגרים בתחום הדילמות האנושייות.

למדתי חמש שנים אמנות, פסיכולוגיה של המשתמש ועיצוב חזותי, אני אמן בנשמתי (ובטמפרמנט שלי). עם סיום הלימודים השתלמתי בפיתוח משחקים והייתי עלים מאושרים של חברה לפיתוח משחקים. אני מבין פיתוח ויש לי ראייה מולטי שכבתית של תהליכים לוגיים בחווית המשתמש.

אני מינימליסט שמתכנן ומאפיין מערכות מורכבות, ככזה, אני שואף לשלמות שיש בה טויסט ולפשטות הבסיסית של האינטואיציה. יש לי משקל שווה בשני צידי המוח, אלמנט שמשלים את המחקר וההבנה של מה שאתם צריכים.

חי ונושם מוצרים דיגיטלים

הנסיון שלי בליווי, פיתוח והשקת מוצרים דיגיטליים הוא רב, הזמנים מתעדכנים וכמוהם, הטכנולוגיות והחשיבה המוצרים משתנה ומתעדכנת משנה לשנה. אני חסיד של טרנדים מוצריים ולוקח על עצמי כל משימה כאתגר אישי.

יזמות ויצירתיות

אני יזם בנשמתי ושותף במיזמים דיגיטלים, פאונדר בחברת סטארטפ המתמחה בחיזוי התנהגות אנושית בצרכנות. הפכתי לשותף בחלק מהמיזמים שפנו אלי ושלדעתי יש לי היכולת לתרום בצורה משמעותית בתחומם.

מה הניסיון שלי?

הניסיון שלי רב, התחלתי את דרכי בלימודי עיצוב חזותי. למדתי ארבע שנים גדושות בכל טוב מטכניקות של ציור, צילום, פסיכולוגיה של העיצוב, רישום ועיצוב דיגיטלי.

לאחר הלימודים למדתי פיתוח משחקים ופסיכולוגיה של המשחק, הקמתי חברה שפיתחה אלפי משחקים בעיקר שיווקיים למאות לקוחות בארץ ובעולם.

הפרק הבא בחיי לימד אותי המון על שיווק דיגיטלי, מיתוג ופרסום, בו שירתתי כסמכ”ל קריאייטיב ומנכ”ל של חברות פרסום דיגיטליות למעלה מעשור.

בעשור וחצי האחרונים, אני ממקד את המאמצים שלי בעיצוב מוצרים דיגיטליים ובחווית משתמש. אני מייצר ומלווה למעלה מעשרים מוצרים דיגיטליים בשנה.

אני פאונדר ושותף בחברת סטארטאפ שעוסקת בחיזוי תגובות רגשיות של שווקים ביחס לרעיון או מוצר ויזם של מוצרי דיגיטלים ומתוך כל אני מכיר היטב את עולם הסטארטאפים מקרוב, מה שיוצר אצלי יתרון, בעיקר בעבודה עם יזמים וסטארטאפים.

אני עושה UI או UX או שניהם?

גם וגם. יש יתרון גדול בלהבין את התמונה כולה ולהיות חלק מכל התהליכים לקראת הלידה של האפליקציה שלך.

אני מומחה חווית משתמש וככזה, משתמש בכל הכלים המתקדמים על מנת לתכנן את המוצר הדיגיטלי שלך באופן המקצועי ביותר

אני מעצב קודם כל ולכן אני מתמחה ביצירת מיני ברנדינג (זהות מותגית) למוצר הדיגיטלי שלך שמבטא את האישיות והאופי של המוצר שלכם ובהמשך משתמש ביצירת האופי הויזואלי הזה ליצירת העיצוב של המוצר (ממשק המשתמש).

אני חסיד של ממשקים, פסיכולוגיה של משתמשים וטכנולוגיה ומשתמש באמצעים המתקדמים ביותר כדי שהמוצר שלכם יעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר כמו של הגדולים ביותר בתעשייה. הטכנולוגיה משרתת את המוצר והרעיון שלכם ואני אכוון אתכם לבחירה הנאותה כדי להשיג מקסימום תוצאה.

כמה עולה לעצב אפליקציה?

כמה יעלה לי לעצב אפליקציה? זה כמו לשאול כמה זמן תיקח הנסיעה באוטו? זה תלוי בלא מעט משתנים ותהליכים שתוכלו לקרוא עליהם בעיון בפוסט שכתבתי במיוחד בשביל לענות לכם ככל הניתן על שאלת המיליון דולר

לקריאה

כמה זמן לוקח לעצב אפליקציה?

הזמן הוא משאב יקר, ולחלקכם אין הרבה ממנו, אני מודע לעניין ויכול להבטיח לכם שבעבודה מסודרת ומקצועית ניתן למזער עיכובים ולבצע את כל התהליכים שאתם זקוקים להם בעיצוב האפליקציה שלכם במהירות שיא.

אני עובד מהר ומדוייק ויכול להרחיב את כממות הידיים החוקרות והמעצבות על פי דרישה. ככל שהדבר תלוי בהובלה שלי, הדברים זורמים במהירות ובמקצועיות.

כמה דוגמאות ללוחות זמנים מטורפים לאפליקציות:

אפליקציה לניהול משרד תיווך על ענן כולל צד לקוח, מתווך ובעלים: חודש וחצי
אפליקציה לניהול, פלטור והידוק רצועות השמעה מספוטיפי: 3 שבועות
אפליקציה חברתית בוידאו להגשמת חלונות: חודש

אני מציע לכם להתייעץ איתי ולקבל פרספקטיבת זמן לאחר שיחה קצרה והצגת הרעיון.

מה כדאי קודם, עיצוב או פיתוח?

ללא כל צל של ספק התשובה היא עיצוב קודם! אם תבקשו ממפתחים הצעת מחיר לאפליקציה או כל מוצר דיגיטלי אחר, התשובה שלהם תהיה ״תראו לי אפיון או מסכים מעוצבים״. תהליך הפיתוח חייב להיות מדוייק ועל כן חייב להתבסס על אפיון מדוייק ויותר טוב מכך, על תכולה אמיתי של כל חלק בפרוייקט שבא לידי ביטוי בפריסת מסכים מעוצבים.

ייתרה מזאת, ברוב המקרים, מפתחים טובים בפיתוח ופחות בחווית משתמש ובראייה כוללת של שימושיות, מוניטיזציה ומחקר ולכן אתם רוצים להמנע משינויים וזגזוגים בהחלטות בתהליך הפיתוח שיגבה מכם מחיר יקר מאוד. החכמה היא להגיע ולהגיש את המוצר למפתחים כשהוא בשל בחשיבה ובנראות שלו.

מה לגבי אנימציות?

כשמדברים על סטנדרטים גבוהים בעיצוב אפליקציה או מוצר דיגיטלי, אי אפשר שלא להזכיר את המונחים ״מיקרו אינטראקציות״, או ״אנימציות לוטי״.  לכל מוצר דיגיטלי שאני יוצר, מתלווה סט של אנימציות מקצועיות ויחודיות למותג. האנימציות הן וקטוריות, מוגשות למפתחים בפורמט ג׳ייסון ותואמות לכל מכשירי הקצה. את האנימציות הללו אני מתכנן, מעצב ומייצר בתוכמה של אדובי הנקראת אפטר אפקטס.

תוכלו לקרוא עוד על מיקרו אנימציות בהרחבה בבלוג שלי מיקרו אנימציות

אני עושה גם פיתוח אפליקציות?

למרות שיש לי רקע בפיתוח ומשחקי מחשב, אני עושה את מה שאני יודע הכי טוב וזה לתכנן ולעצב ולהגיש למפתחים את הפרוייקט על מגש של זהב. עם הזמן צברתי קשרים וידע נרחב על יכולות פיתוח וחברות בארץ ובעולם ואני יכול להמליץ ולהפנות אתכם למפתח הנכון, תלוי בצורך שלכם ובאמצעים שיש לכם. אז אל תתביישו, תשאלו. עבודה עם מפתח שאני מכיר, מקצרת את לוחות הזמנים והציפיות ביחסח מפתח מעצב תמיד מתגשמות.

איפה אני עובד?

אני עובד מהבית או מטיול, משתדל להרחיב אופקים וללמוד כל יום מחדש. מקום העוגן שלי הוא בהרצליה אך תוכלו למצוא אותי בכל מני מקומות, כמו פורטוגל, פרו, אקוודור, ברזיל ויוון.

אני רוצה!, איך זה עובד?

זה מאוד פשוט. אחרי שראיתם והתרשמתם (זו הסיבה שהשקעתי באתר שלי) ואתם מעוניינים להתקדם, אתם מסבירים לי מה אתם רוצים ואני מוציא לכם הצעת מחיר. למדתי שבמקום הזה יש מנעד רחב של ציפיות ואתם רוצים להיות בטוחים שהתנאים והעלות מתאימה לציפיות שלכם.

יותר מזה, אני מתעקש שהמחיר שאתם תקבלו מקיף את כל הצרכים שלכם וזה המחיר שתצאו איתו בסיום הפרוייקט!. אני מחודד לגבי לוחות זמנים ולקוחות שלי יכולים להעיד שלעולם הם קיבלו מענה בזמן שהובטח.

רוב הלקוחות שלי לא נפגשו איתי אבל אם תרצו ואני מבין את הצורך, אחרי שהסדרנו את העניינים הטכניים ולפני תחילת העבודה, אשמח להיפגש.

איך מדברים איתי?

אתם יכולים ליצור איתי קשר באתר בדף יצירת קשר
או להתקשר אלי ל +972-523367908

ואני זמין גם בוואטסאפ שלי שלחו לי הודעה

לקוחות שמצייצים עלי

זמין לכל בקשה

השאירו פרטים ברורים ואחזור אליכם עד הארוחה הבאה, מבטיח.

  logo-face-fucsia
  איתי אלון
  מנכל ובעלים
  1
  ItayAlon.com
  הי
  איך אפשר לעזור?
  דילוג לתוכן