פרוטוטייפ דמו למוצר דיגיטלי ואפליקציה

ולקבל פידבקים, הערות ושינויים הכרחיים למוצר.

בדרך זו, מובטחת גדילה והתפתחות מוצרית בזמן שיא (ארבעה ימים בלבד) באלפי שקלים בודדים, שמבשילים את המוצר לציפיות היזם, המשקיעים ו כמובן, השוק.

יש מינים שונים של פרוטוטייפים שניתן להשתמש בהם, רובם עושים את העבודה היטב ולכל אחד ישנם יתרונות על ג’סי האחרים. את בחירת הפרוטוטייפ הנכון לעבודה אני מבצע על פי הבנת צרכי היזם, הגדרת התקציב, זמינות, מהירות הביצוע וטכנולוגיה נדרשת להצגה.

רק לאחר השלמת תהליך הפיתוח נתקלים מירב היזמים בקשיי עיכול מוצריות ונאלצים לבצע ניתוחי לב בזמן אמת ולהוציא כספים מיותרים רבים או לחילופין לעגל פינות כדי לעמוד בהבטחת ההשקה.

לעתים אין ליזמים כסף נוסף להשקיע על מנת לישר קצוות ולמזער נזקים. זהו מצב של תסכול וחוסר בשלות אופייני במיוחד ליזמים ישראלים. זה מה שטוב בנו אך לעיתים גם מה שמכשיל אותנו.

בדיוק בשביל זה הומצא הפרוטוטייפ. לתת חוויה כמה שיותר מדויקת למוצר האמיתי

פרוטוטייפ דמו למוצר דיגיטלי ואפליקציה

הפרוטוטייפ מלמד אותנו, היזמים בשיעור חשוב לפני השקעת משאבים כספיים, אולי המשמעותיים ביותר בפיתוח רעיון ומימושו.

מניסיוני הצנוע נוכחתי לדעת שרוב המיזמים והסטארטאפים אינם בוחנים את עצמם מספיק לקראת השלב הזה ומאיצים את התהליך כחלק מהתשוקה והאנרציה לכדי מוצר בשלב מוקדם מדי.

פרוטוטייפ למוצר דיגיטלי הוא מודל פיזי או וירטואלי של מוצר דיגיטלי, המשמש לבדיקה של רעיון המוצר, עיצובו ותפקודו. פרוטוטייפ יכול להיות כלי רב ערך בפיתוח מוצרים דיגיטליים, שכן הוא מאפשר לצוותי הפיתוח לקבל משוב מוקדם ממשתמשי היעד, ולזהות ולתקן בעיות פוטנציאליות לפני שהמוצר משוחרר לשוק.

N8 project

An animation template for a beauty product app created, all done in XD.
Credit: sakin kumar 

Iassassments.

a proprietary platform for accurately assessing creditworthiness based on a borrower’s character

Sapo Domo.

קונספט ויזואלי אינטואיטיבי לתפעול חימום תת רצפתי בבתים ומשרדים.
המוטו: אינטואיטיבי ופשוט לתפעול אך גם מעניין ואסתטי.

1
ItayAlon.com
הי
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן